Botas Lota

Super design, super cena. Dámské brusle Lota teď pořídíte za 48 EUR. Vybrat si můžete z velikostí 35-42.

511_PRo.jpg

Hokejové korčule + ponožky ZADARMO

Botas Šport pre všetkých hokejistov pripravil aktuálnu ponuku hokejových korčúľ ako pre juniorov tak pre dospelých hráčov. Ako dárček ponožky zdarma!

Korčule Botas

korčule botas
zľava 65%
skladom
Pánska korčule pre vrcholový hokej Model pre vrcholovou úroveň v novom dizajne a zlepšené ergonomická konštrukcia a technológie s príjemným komfortom obutia a ochrany nôh, model disponuje obdobnými technickými parametrami a technológiami ako predchádzajúci model Mirage 561. Dodáva sa s korčuľami BOTAS ICEHAWK PRO s nerezovým behom hp STAINLESS STEEL. LTT - LAYERS THERMO TECHNOLOGY - moderné technológie optimálneho spevnenie zvršku pre pevnú oporu a vysokú ochranu nôh - špeciálna technológia výroby vytvárajúca tuhý a pružný zvršok odolný voči úderom a pohodlný pre nohu FFT - FLEX FENDERS TECHNOLOGY - špeciálna konštrukcia a technológia umožňujúca väčšiu dynamiku pohybu a optimálne postavenie aj pri extrémnych situáciách SLIM-T - SLIM Tongue - nový štíhlejšia anatomicky tvarovaný jazyk pre lepšie padnutie a dobrú oporu a ochranu nohy. TST 2 - TOTAL STABILITY TECHNOLOGY 2 - špička vysoko účelové konštrukcie z odolného plastu so zväčšeným priestorom pre prsty, zaručujú maximálnu ochranu prstov nôh a vysokú odolnosť obuvi PAS-FIT - osvedčená anatomická podpora členkov pre maximálnu stabilitu a prenos energie na oceľový beh korčule, vysoká ochrana proti úderom. Špeciálna konštrukcia a technológia vytvárajúca tuhú a pružnú pätovej a kotníkové časť zvršku anatomického tvaru s vnútorným mäkkým individuálne prispôsobivým čalúnením, ktorá zaisťuje dokonalú fixáciu a ochranu nohy. IAP - INTEGRAL Ankle PROTECTOR - špeciálna vonkajšia ochrana a spevnenie členkov z odolného plastu zvyšuje bočnú i priamu podperu nohy, znižuje potrebu energie pre odraz a zastavenie a poskytuje zvýšenú bočnú ochranu. DRQ - DOUBLE Reinforce Quarters - dvojité bočné zosilnenie a prešitie pre účinné tlmenie bočných úderov a spevnenie bočnej časti topánky. FUTURE REGULAR - mäkká podšívka príjemná pri nosení s anatomickým spevnením päty. Uľahčuje obúvanie, napomáha odvádzať vlhkosť a udržať vysoký komfort vo vnútri obuvi. BOTAS-K - komfortná anatomická vnútorná stielka s otvormi pre odvetrávanie vlhkosti a tepla zosilňuje pocit pohodlia v obuvi. BOTAS PROFI 2 - podošva z karbónových a sklených vlákien maximálne znižujúce hmotnosť pri súčasnom zvýšení torznej tuhosti a maximálnym přenosuenergie do odrazu. BOTAS COMPOSIT - nová ľahká podošva pre lepší prenos energie do odrazu. BOTAS ICEHAWK PRE - špičkové hokejové korčule odľahčené konštrukcie s nerezovým behom HIGH PERFORMANCE CR / vanadium STEEL - nízka hmotnosť a vynikajúce jazdné vlastnosti umožňujú rýchlu akceleráciu, výbornú manévrovateľnosť a stabilitu.
180 EU s DPH
64 EU s DPH
dámske korčule botas
zľava 33%
skladom
Dámske korčule pre rekreačné korčuľovanie Novinky - Prednosti Netradičný dizajn - Nový štýl Vystužený zvršok - Zvýšená opora nohy Mäkký golier a čalúnenie členkov - Pohodlie a dobrá fixácia nohy v obuvi.
56 EU s DPH
38 EU s DPH
dámske korčule botas
zľava 15%
skladom
Dámske korčule pre rekreačné korčuľovanie Vystužený zvršok pre zvýšenú oporu nohy, širší tvar, silný syntetický materiál s vodo-odpudivú úpravou, odolná syntetická podšívka, mäkký golier a čalúnenie členkov pre zvýšené pohodlie a dobrú fixáciu nohy v topánke, jednoduchá údržba, korčule BOTAS Nicole s udeleným európskym certifikátom TÜV GS.
56 EU s DPH
48 EU s DPH
brankárske korčule botas
zľava 20%
skladom
Juniorský brankársky komplet pre výkonnostný ľadový hokej Obľúbený model pre juniorov so zvýšenou ochranou proti opotrebovaniu, plastová špička TST, čalúnenie PES penou a celkovej zvýšenej stuženie chráni proti nárazom, kombinácia špeciálnych syntetických materiálov a PA tkaniny, brankárska korčule so špeciálnou povrchovou úpravou.
114 EU s DPH
91 EU s DPH
korčule botas
zľava 41%
skladom
Model pánske korčule pre aktívnych športovcov s ochrannými prvkami ergonomického strihu zvršku s bočným zosilnením, vrch zo syntetiky a PA tkaniny je spevnený špičkou TST z odolného plastu (u veľkostí 35-48) korčule navrhnutom na spoľahlivú chrániace prsty nôh, podšívka zo syntetického velúru je vypolštářována penovým latexom a PE, kompletuje sa korčúľ BOTAS ICEHAWK CARBON STEEL, FALCON CARBON ULTRA STEEL. Špeciálna technológia a konštrukcia: DDP - DOUBLE DENSITY padding TST - TOTAL STABILITY TECHNOLOGY špička korčule z odolného plastu - Vysoká ochrana prstov nohy a znížené opotrebenie obuvi
80 EU s DPH
48 EU s DPH
nože botas
skladom
Pre začínajúcich pretekárov a aktívny krasokorčuliara
15 EU s DPH
šnúrky botas
skladom
Šnúrky do hokejovej obuvi - vosk
4 EU s DPH
detské korčule botas
skladom
Dětský model určený pro volné bruslení s možností nastavení velikosti obuvi v rozmezí vel.čísel 30 - 33. Odolné syntetické materiály a konstrukce zvyšují životnost obuvi. Obuv je v patě opatřena praktickým poutkem z popruhu pro nošení.
40 EU s DPH
detské korčule botas
skladom
Pohodlný "kožený" dětský model v novém designu určený pro rekreační krasobruslení. Vyšší a širší střih, vyztužený svršek a polštářování kotníků poskytuje komfort a pohodlí pro nohy, vrch z povrstvené štípenky a podšívka syntetický velur laminovaný, podešev z tuhého a odolného plastu, jazyk s plstěnou podšívkou, brusle BOTAS Sabrina s uděleným certifikátem TÜV GS.
64 EU s DPH
korčule botas
zľava 16%
skladom
Hokejové brusle Botas. Model pro vrcholovou úroveň v novém designu, se zlepšenou ergonomickou konstrukcí a technologií přinášející příjemný komfort obutí a ochranu nohou. Model disponuje obdobnými technickými parametry a technologiemi jako předchozí model FORSAGE 511 PRO. Dodává se s bruslemi BOTAS ICEHAWK PRO s nerezovým během hp STAINLESS STEEL.
180 EU s DPH
152 EU s DPH
dámske korčule botas
zľava 9%
skladom
Pohodlný dámský model určený pro rekreační bruslení. Je vyroben z kvalitních syntetických materiálů s vodovzdornou úpravou s plyšovým límečkem, vyztužený svršek, širší tvar a polštářování kotníků pro vyšší pohodlí, teplá textilní podšívka, brusle BOTAS Nicole s uděleným evropským certifikátem TÜV GS.
48 EU s DPH
44 EU s DPH
nože botas
skladom
Hokejová brusle pro rekreační bruslení.
23 EU s DPH


BOTY A BRUSLE BOTAS - OPRAVDOVÁ LEGENDA ČESKOSLOVENSKÉHO SPORTU

Botas je tradiční česká značka sportovní obuvi, bruslí a potřeb pro sport s více než šedesátiletou tradicí (původní název společnosti byl Botana). Mezi nejoblíbenější produkty Botasu patří nohejbalová obuv, kterou preferují nejlepší hráči světa – především celá česká i slovenská nohejbalová reprezentace. Současná kolekce nohejbalových bot vychází z kultovního modelu Botas Classic, který v roce 2016 oslaví neuvěřitelné padesátiny. Notoricky známé Botasky se šikmým pruhem a logem jsou jednoznačně nejoblíbenějším produktem Botasu i po pěti desetiletích. Kromě nohejbalových speciálů má Botas ve svém portfoliu širokou nabídku sportovní obuvi pro celou řadu letních a halových sportů. Vyhledávané jsou běžecké boty, kopačky Botas, tenisová obuv nebo notoricky známé a především u dětí velmi oblíbené gymnastické cvičky Eva. Letní sportovní kolekci doplňují in-line brusle. Botas, to nejsou jen kvalitní boty pro celou řadu letních sportů, s Botasem si můžete sportovně užívat celý rok! Myslíme, si, že se mezi vámi najde jen hrstka žen, která by neznala ikonu ledního bruslení - lední brusle Botas Dagmar, které patří k nejznámějším produktům Botasu vůbec. Rodina ledních bruslí se úspěšně rozrostla o modely Elis, Evita, Nela nebo Lota, pánové krasobruslaři mohou trénovat čtverného Axela v modelech David nebo Eric. Botas nezapomíná ani na hokejisty, nabízí kolekci bruslí pro rekreační i profesionální hokejisty i speciální brusle pro brankáře. Botas má svůj otisk i v bílé stopě, kvalitní boty na běžky spolu s vázáním Salomon tvoří nerozlučnou dvojici, kterou kromě českého reprezentanta Dušana Kožíška oceňují i tisíce dalších běžkařů.

0