Brusle Botas - novinky pro letošní zimu

Bruslařská sezona je již v plném proudu. Na nákup nových bruslí však není nikdy pozdě. Z našich novinek můžeme doporučit například brusle SANDRA za 1 249 Kč, které jsou určené pro rekreační bruslaře. Pro krasobruslaře zde máme novinku ERIC 35-42 za 2 199 Kč.

511_PRo.jpg

Hokejové korčule + ponožky ZADARMO

Botas Šport pre všetkých hokejistov pripravil aktuálnu ponuku hokejových korčúľ ako pre juniorov tak pre dospelých hráčov. Ako dárček ponožky zdarma!

Korčule Botas

nože botas
skladom
Pre začínajúcich pretekárov a aktívny krasokorčuliara
15 EU s DPH
dámske korčule botas
zľava 33%
skladom
Dámske korčule pre rekreačné korčuľovanie Novinky - Prednosti Netradičný dizajn - Nový štýl Vystužený zvršok - Zvýšená opora nohy Mäkký golier a čalúnenie členkov - Pohodlie a dobrá fixácia nohy v obuvi.
56 EU s DPH
38 EU s DPH
dámske korčule botas
zľava 15%
skladom
Dámske korčule pre rekreačné korčuľovanie Vystužený zvršok pre zvýšenú oporu nohy, širší tvar, silný syntetický materiál s vodo-odpudivú úpravou, odolná syntetická podšívka, mäkký golier a čalúnenie členkov pre zvýšené pohodlie a dobrú fixáciu nohy v topánke, jednoduchá údržba, korčule BOTAS Nicole s udeleným európskym certifikátom TÜV GS.
56 EU s DPH
48 EU s DPH
korčule botas
zľava 56%
skladom
Pánska korčule pre vrcholový hokej Model pre vrcholovou úroveň v novom dizajne a zlepšené ergonomická konštrukcia a technológie s príjemným komfortom obutia a ochrany nôh, model disponuje obdobnými technickými parametrami a technológiami ako predchádzajúci model Mirage 561. Dodáva sa s korčuľami BOTAS ICEHAWK PRO s nerezovým behom hp STAINLESS STEEL. LTT - LAYERS THERMO TECHNOLOGY - moderné technológie optimálneho spevnenie zvršku pre pevnú oporu a vysokú ochranu nôh - špeciálna technológia výroby vytvárajúca tuhý a pružný zvršok odolný voči úderom a pohodlný pre nohu FFT - FLEX FENDERS TECHNOLOGY - špeciálna konštrukcia a technológia umožňujúca väčšiu dynamiku pohybu a optimálne postavenie aj pri extrémnych situáciách SLIM-T - SLIM Tongue - nový štíhlejšia anatomicky tvarovaný jazyk pre lepšie padnutie a dobrú oporu a ochranu nohy. TST 2 - TOTAL STABILITY TECHNOLOGY 2 - špička vysoko účelové konštrukcie z odolného plastu so zväčšeným priestorom pre prsty, zaručujú maximálnu ochranu prstov nôh a vysokú odolnosť obuvi PAS-FIT - osvedčená anatomická podpora členkov pre maximálnu stabilitu a prenos energie na oceľový beh korčule, vysoká ochrana proti úderom. Špeciálna konštrukcia a technológia vytvárajúca tuhú a pružnú pätovej a kotníkové časť zvršku anatomického tvaru s vnútorným mäkkým individuálne prispôsobivým čalúnením, ktorá zaisťuje dokonalú fixáciu a ochranu nohy. IAP - INTEGRAL Ankle PROTECTOR - špeciálna vonkajšia ochrana a spevnenie členkov z odolného plastu zvyšuje bočnú i priamu podperu nohy, znižuje potrebu energie pre odraz a zastavenie a poskytuje zvýšenú bočnú ochranu. DRQ - DOUBLE Reinforce Quarters - dvojité bočné zosilnenie a prešitie pre účinné tlmenie bočných úderov a spevnenie bočnej časti topánky. FUTURE REGULAR - mäkká podšívka príjemná pri nosení s anatomickým spevnením päty. Uľahčuje obúvanie, napomáha odvádzať vlhkosť a udržať vysoký komfort vo vnútri obuvi. BOTAS-K - komfortná anatomická vnútorná stielka s otvormi pre odvetrávanie vlhkosti a tepla zosilňuje pocit pohodlia v obuvi. BOTAS PROFI 2 - podošva z karbónových a sklených vlákien maximálne znižujúce hmotnosť pri súčasnom zvýšení torznej tuhosti a maximálnym přenosuenergie do odrazu. BOTAS COMPOSIT - nová ľahká podošva pre lepší prenos energie do odrazu. BOTAS ICEHAWK PRE - špičkové hokejové korčule odľahčené konštrukcie s nerezovým behom HIGH PERFORMANCE CR / vanadium STEEL - nízka hmotnosť a vynikajúce jazdné vlastnosti umožňujú rýchlu akceleráciu, výbornú manévrovateľnosť a stabilitu.
180 EU s DPH
80 EU s DPH
brankárske korčule botas
zľava 20%
skladom
Juniorský brankársky komplet pre výkonnostný ľadový hokej Obľúbený model pre juniorov so zvýšenou ochranou proti opotrebovaniu, plastová špička TST, čalúnenie PES penou a celkovej zvýšenej stuženie chráni proti nárazom, kombinácia špeciálnych syntetických materiálov a PA tkaniny, brankárska korčule so špeciálnou povrchovou úpravou.
114 EU s DPH
91 EU s DPH
korčule botas
zľava 41%
skladom
Model pánske korčule pre aktívnych športovcov s ochrannými prvkami ergonomického strihu zvršku s bočným zosilnením, vrch zo syntetiky a PA tkaniny je spevnený špičkou TST z odolného plastu (u veľkostí 35-48) korčule navrhnutom na spoľahlivú chrániace prsty nôh, podšívka zo syntetického velúru je vypolštářována penovým latexom a PE, kompletuje sa korčúľ BOTAS ICEHAWK CARBON STEEL, FALCON CARBON ULTRA STEEL. Špeciálna technológia a konštrukcia: DDP - DOUBLE DENSITY padding TST - TOTAL STABILITY TECHNOLOGY špička korčule z odolného plastu - Vysoká ochrana prstov nohy a znížené opotrebenie obuvi
80 EU s DPH
48 EU s DPH
šnúrky botas
skladom
Šnúrky do hokejovej obuvi
3 EU s DPH
korčule botas
zľava 16%
skladom
Hokejové brusle Botas. Model pro vrcholovou úroveň v novém designu, se zlepšenou ergonomickou konstrukcí a technologií přinášející příjemný komfort obutí a ochranu nohou. Model disponuje obdobnými technickými parametry a technologiemi jako předchozí model FORSAGE 511 PRO. Dodává se s bruslemi BOTAS ICEHAWK PRO s nerezovým během hp STAINLESS STEEL.
180 EU s DPH
152 EU s DPH
chránič korčúľ botas
zľava 7%
skladom
Chránič korčulí Botas ...
6 EU s DPH
6 EU s DPH
korčule botas
zľava 20%
skladom
Sportovní brusle Botas Model širokého využití pro ty, kteří aktivně hrají hokej a pro juniorské soutěže, disponuje rovněž řadou špičkových technologií jako model EMERY 411 PRO. Dodává se s bruslemi BOTAS ICEHAWK PRO odlehčené konstrukce s nerezovým během hp STAINLESS STEEL.
120 EU s DPH
96 EU s DPH
šnúrky botas
skladom
Šnúrky do hokejovej obuvi
3 EU s DPH


BOTY A BRUSLE BOTAS - OPRAVDOVÁ LEGENDA ČESKOSLOVENSKÉHO SPORTU

Botas je tradiční česká značka sportovní obuvi, bruslí a potřeb pro sport s více než šedesátiletou tradicí (původní název společnosti byl Botana). Mezi nejoblíbenější produkty Botasu patří nohejbalová obuv, kterou preferují nejlepší hráči světa – především celá česká i slovenská nohejbalová reprezentace. Současná kolekce nohejbalových bot vychází z kultovního modelu Botas Classic, který v roce 2016 oslaví neuvěřitelné padesátiny. Notoricky známé Botasky se šikmým pruhem a logem jsou jednoznačně nejoblíbenějším produktem Botasu i po pěti desetiletích. Kromě nohejbalových speciálů má Botas ve svém portfoliu širokou nabídku sportovní obuvi pro celou řadu letních a halových sportů. Vyhledávané jsou běžecké boty, kopačky Botas, tenisová obuv nebo notoricky známé a především u dětí velmi oblíbené gymnastické cvičky Eva. Letní sportovní kolekci doplňují in-line brusle. Botas, to nejsou jen kvalitní boty pro celou řadu letních sportů, s Botasem si můžete sportovně užívat celý rok! Myslíme, si, že se mezi vámi najde jen hrstka žen, která by neznala ikonu ledního bruslení - lední brusle Botas Dagmar, které patří k nejznámějším produktům Botasu vůbec. Rodina ledních bruslí se úspěšně rozrostla o modely Elis, Evita, Nela nebo Lota, pánové krasobruslaři mohou trénovat čtverného Axela v modelech David nebo Eric. Botas nezapomíná ani na hokejisty, nabízí kolekci bruslí pro rekreační i profesionální hokejisty i speciální brusle pro brankáře. Botas má svůj otisk i v bílé stopě, kvalitní boty na běžky spolu s vázáním Salomon tvoří nerozlučnou dvojici, kterou kromě českého reprezentanta Dušana Kožíška oceňují i tisíce dalších běžkařů.

0